2022.06. – Zmiana klasyfikacji części produktów

W związku ze zmianami przepisów o wprowadzaniu do obrotu produktów spożywczych część naszych dekoracji aby nie wycofywać ich z naszej oferty, zostaną przekwalifikowane na produktu nie spożywcze a dekoracyjne produkty o możliwości kontaktu z produktami spożywczymi.
Wszystkie te produkty/ozdoby są odpowiednio oznaczone na etykiecie na opakowaniu, a na naszej stronie widnieją w opisie jako typ. Produkt dekoracyjny i aby były lepiej widoczne kolor czcionki opisu też jest zmieniony na niebieski.
Ozdoby oferowane przez nas jako produkty z możliwością kontaktu z produktami spożywczymi (torty, ciasta, desery, itd., itp.) posiadają deklarację zgodności, którą udostępniamy na życzenie.

Nie mniej jednak nadal chcemy aby wszystkie nasze dekoracje były w pełni jadalne i dlatego szukamy składników i elementów zastępczych, które mogą przywrócić ten asortyment do grona dekoracji w pełni spożywczych i jadalnych.

2020 – „Firma Godna Zaufania 2020”

Szanowni Państwo

Nasza firma została uhonorowana tytułem „Firma Godna Zaufania 2020” wraz z certyfikatem, który przyznawany jest przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów.
Tym samym bardzo dziękujemy wszystkim naszym odbiorcom, dostawcom i współpracownikom za wystawienie tak pozytywnej opinii.

Zdjęcie

2020 – Absolutna nowość na polskim rynku – HIT

Wykorzystując nasze doświadczenie i obserwując potrzeby rynku opracowaliśmy rewelacyjny produkt o bardzo szerokim zastosowaniu.
SWEETOLINA – cukrowa plastelina jadalna
Idealna do wałkowania, wykrawania i formowania różnych dekoracji, figurek i kształtów. Zainspiruje każde dziecko do zabawy i kreowania własnych, kolorowych form. Jest to świetna zabawa dla dzieci, nawet tych najmłodszych. Rozwinie zdolności manualne oraz pobudzi wyobraźnię Twojego dziecka.
Dzięki bogatej gamie 20 żywych kolorów dziecko stworzy własnoręcznie dekorację na wymarzony tort lub deser. Wybrane kolory można w dowolny sposób łączyć i mieszać tak aby stworzyć swoją własną niepowtarzalną barwę.
Często używana również przez cukierników do wykonania niewielkiej ilości dekoracji

Zdjęcie
2020 – Zmiany w ofercie i brak zmian w cenniku

Rok 2020 jest chyba dla wszystkich wyjątkowym rokiem pełnym nieoczekiwanych zdarzeń i sytuacji. Pomimo wszystkich wydarzeń my cały czas bez przerwy pracujemy i przygotowujemy dla Państwa nowy ciekawy asortyment dekoracji.
A jednocześnie modyfikujemy naszą ofertę w pozycjach, które Wam się już opatrzyły.
Zawsze ostatnio wprowadzone nowości można obejrzeć w naszej zakładce NOWOŚCI,
Aby być na bieżąco z naszymi nowymi dekoracjami oraz promocjami należy wypełnić FORMULARZ KONTAKTOWY
Wtedy otrzymacie na podany adres e-mail wszelkie informacje dotyczące wprowadzanych produktów i ofert promocyjnych. Dodatkowo informujemy, że nie zmieniliśmy żadnej ceny na nasze dekoracje oraz dokładamy wszelkich starań aby taki stan rzeczy utrzymać jak najdłużej.
Wrzesień 2019 – Jedyne w Polsce takie nowości

Bazując na perfekcyjnie dopracowanej recepturze i technologii wytworzenia papieru jadalnego/opłatka stworzyliśmy kolejne wzory kwiatów, które uzupełniają naszą ofertę. Jako jedyni w Polsce oferujemy Państwu kwiaty opłatkowe PEPITEK i GROSZEK oraz nasz regionalny produkt Róża WROCŁAWSKA

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich naszych NOWOŚCI

Zdjęcie
Marzec 2019 – po Expo Sweet 2019

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na najsłodszych targach w Polsce serdecznie dziękujemy. Na targach tych jak zwykle staraliśmy się Was czymś zaskoczyć i pokazać coś nowego.
W tym roku były to cukrowe Hibiskusy oraz kwiaty opłatkowe – owoc naszej ciężkiej pracy, który bardzo przypadł do gustu naszym gościom i sympatykom, Targi to był również czas na prezentację i przekazanie w Wasze ręce naszego nowego katalogu produktów, który wykonaliśmy z wielką starannością zmieniając jego formę na jeszcze bardziej luksusową, bo przecież na taką zasługujecie.
Mamy nadzieję, że przedstawiona przez nas oferta przypadła Państwu do gustu i chętnie będziecie korzystać z naszych produktów dekorując swoje wyroby, bądź oferując je dalej swoim klientom.
Zapraszamy do fotorelacji
Styczeń 2019 – Nowa edycja katalogu


Ukazał się nasz najnowszy ekskluzywny katalog z dekoracjami.
Katalog ten zawiera najbardziej aktualną i pełną ofertę asortymentową przygotowaną specjalnie dla Was.
Cenniki do tego katalogu dostępne są u naszych dystrybutorów.
Zachęcamy do zamówienia katalogu (klikając TUTAJ)

Zdjęcie z targów
Grudzień 2018 – Luksusowa Marka Roku 2018

Drodzy Państwo,

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma PEJOT s.c. otrzymała prestiżowy tytuł „Luksusowej Marki Roku 2018”. Wraz z odebraniem statuetki trafiliśmy do grona liderów biznesowych sektora premium nie tylko w Polsce, ale również na świecie. W tym samym czasie w czasopiśmie „OSOBOWOŚCI I SUKCESY” ukazał się artykuł o naszej firmie, z którym można zapoznać się Klikając TUTAJ .
Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, gdyż nagroda, nie tyle podkreśla znaczenie marki na biznesowym rynku, ile nobilituje sam produkt. Cieszymy się, że możemy dostarczać Państwu produkt niepowtarzalny, kunsztowny, jakościowy i oczywiście luksusowy.


Kilka zdjęć z gali wręczenia nagrody
Zdjęcie z targów
Październik 2018 – Wzbogacenie oferty

W ciągu ostatnich kilku miesięcy wprowadziliśmy do naszej oferty kilka nowych pozycji z asortymentu kwiatów cukrowych takich jak :

Clematis
Lawenda
Piwonie
– Hibiskus

Największym jednak naszym sukcesem jest opracowanie własnej technologii i bazując na własnej niepowtarzalnej recepturze wyprodukowanie róż wykonanych z opłatka, które zyskały już uznanie u wielu naszych odbiorców. Jesteśmy jedyną firmą nie tylko w Polsce, której kwiaty opłatkowe mają tak wyraźną i intensywną barwę. Jednocześnie nasz opłatek jest bardzo elastyczny i mniej chłonny wilgoć z zewnątrz niż produkty firm konkurencyjnych, co bezpośrednio przekłada się na korzyść dla cukiernika. Dla dopełnienia korzyści idących z jakości produktu ceny zostały ustalone tak aby to były najtańsze kwiaty na rynku w ofertach porównywalnych.

Zdjęcie z targów
Grudzień 2017 – Opłatkowe nowości

W październiku tego roku na Cake Festival Poland w Katowicach pokazaliśmy nasz nowy „owoc” ciężkiej pracy jakim są kwiaty wykonane z papieru jadalnego. Z racji tego, że jesteśmy producentem dekoracji z mas cukrowych, przygotowanie tych produktów wymagało od nas diametralnego przestawienia się nie tylko w sposobie wykonania ale też w myśleniu. Nawiązanie do tego jak cenny jest to dla nas produkt znalazło się na opakowaniu tych kwiatów, które podkreśla ich charakter. Spotkały się one z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony naszych gości na CFP jak również mamy dużo zapytań o ciągłą dostępność, dlatego też postanowiliśmy „wypuścić” jak na razie limitowaną partię storczyków opłatkowych w 6 kolorach.

Więcej
Zdjęcie
Październik 2017 – Premiera na Cake Festival Poland w Katowicach

To był nasz debiut na corocznych targach i spotkaniu mistrzów dekoracji, który odbył się w Katowicach.
Na tą okazję przygotowaliśmy ofertę oraz możliwość zakupu naszych produktów dla hobbystów, amatorów i miłośników dekoracji, stawiając stoisko samoobsługowe.
Natomiast największą atrakcją i zaskoczeniem dla naszych partnerów handlowych była premiera naszego najnowszego produktu jakim są kwiaty wykonane ręcznie z papieru jadalnego i ręcznie malowane.
Wszystko to „ubraliśmy” jeszcze w bardzo eleganckie opakowanie, które podkreśla wyjątkowość i szlachetność tego produktu.
Za wizytę na naszym stoisku wszystkim gościom serdecznie dziękujemy.Kilka fotek z targów
Zdjęcie z targów
Styczeń 2017 – Nowy rok z nowościami

Jak co roku, rok 2017 rozpoczynamy z pakietem nowości w naszej ofercie.
Przedstawiamy Państwu przygotowany specjalnie dla Was nasz nowy kwiat MALWA
Malwa jest dostępna w 8 kolorach, ma niespotykane dotąd na Polskim rynku „serce kwiatu”, dlatego nadaje się na każdą okazję i dla każdego.
Malwa została wybrana jako sztandarowy produkt naszej firmy na ten rok i została wybrana do przyozdobienia okładki czasopisma branżowego „W Piekarni, W Cukierni”
Kolejną nową pozycją w naszej ofercie są wzorniki naszych produktów skierowane do firm i osób zajmujących się dystrybucją.
Są one tak skomponowane, aby przedstawiciel miał dostępny pełny nasz asortyment w zminimalizowanej formie. „Liftingu” doczekała się nasza bardzo lubiana przez wszystkich szczęśliwa biedronka przez co jest teraz bardziej szczęśliwa 🙂
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowościami oraz ich zakupów.

Kwiecień 2016 – Nowy katalog

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w końcu wydaliśmy tak bardzo wyczekiwany katalog naszych produktów.
Katalog ten zawiera najbardziej aktualną i pełną ofertę asortymentową przygotowaną specjalnie dla Was.
Cenniki do tego katalogu dostępne są u naszych dystrybutorów.
Zachęcamy do zamówienia katalogu (klikając TUTAJ)
Marzec 2015 – po Expo Sweet 2015

Jak zwykle liczne przybycie naszych sympatyków i osób ciekawych naszej oferty dodaje nam wiary w to, że to co robimy i rozwój naszej oferty dla Was podąża we właściwym kierunku. Dziękując bardzo za wizytę na naszym stoisku zapraszamy do sprawdzenia w naszej fotorelacji czy na którymś zdjęciu nie ma Ciebie bądź Twojego znajomego/znajomej 🙂
Luty 2015 – Katalog 2015

Szanowni Państwo, wraz z pierwszym dniem targów Expo Sweet 2015 oddajemy w Wasze ręce katalog naszych produktów „NOWOŚCI 2015”, który jest uzupełnieniem katalogu wydanego wcześniej. Są w nim jak sama nazwa wskazuje absolutnie nowe dekoracje, proponowane przez nas na ten rok, co oczywiście nie oznacza, że w tym roku nie ukażą się kolejne nowości.
Jednocześnie tak jak w poprzednich latach okładka nowego katalogu znalazła się na okładce znanego czasopisma branżowego „W piekarni, W cukierni”.
Grudzień 2014

Zapraszamy Państwa
22 – 25 luty 2015 r. (niedziela do środa)
w godzinach 10.00 – 18.00 (środa do 17.00)
Hala Targowa MTPolska
ul. Marsa 56 w Warszawie
expo logo
Luty 2014 – po EXPO SWEET 2014

Podczas targów Expo Sweet było nam bardzo miło gościć na naszym stoisku wielu klientów i zwiedzających. Wszystkim dziękujemy za miłe słowa oraz za inspirujące nas uwagi. Nowością jaką zaprezentowaliśmy na tych targach były Róże „DE LUX” oraz Miś PANDA. Trud pracy jaki włożyliśmy w przygotowanie się do tych targów został zauważony i zaowocował przyznanym przez PPiC LAUR za Najciekawsze Stoisko na Expo Sweet 2014, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, i za co serdecznie dziękujemy komisji dokonującej oceny.
Styczeń 2014 – Expo Sweet 2014

Zapraszamy Państwa
18 – 20 luty 2014 r. (wtorek do czwartek)
w godzinach 10.00 – 18.00 (czwartek do 17.00)
Hala Targowa MTPolska
ul. Marsa 56 w Warszawie
expo logo
Listopad 2013 – Nowy katalog

Właśnie ukazał się nasz nowy katalog produktów. W stosunku do poprzedniego wydania jest on oczywiście uzupełniony o wszystkie nowości jakie wprowadziliśmy do naszej oferty. Została zachowana wielkość tego katalogu, styl prezentacji produktów, ale zmieniła się szata graficzna i klimat w jakim zostały dekoracje przedstawione. Wierzymy w to, że obecny katalog przypadnie Państwu do gustu tak jak poprzedni. Zachęcamy do zamówienia katalogu
Katalog
Sierpień 2013 – Nowości, nowości, nowości …..

Kolejny nasz autorski produkt jaki mamy nadzieję, że przypadnie do gustu, to niezwykle delikatny a zarazem szlachetny w swojej formie kwiatek LEWKONIA. Lewkonie przedstawiamy Państwu w 13-tu kolorach, które są niepowtarzalne, stworzone specjalnie dla tego kwiatka, lecz nawiązujące do pozostałej kolorystyki naszych produktów i nazwane tak aby podkreślić ich wyjątkowość.

Maj 2013 – Nowości, nowości, nowości …..

Dzięki Państwa sugestiom i zapotrzebowaniu uzupełniamy naszą ofertę o kolejny wzór róży, „Róża „7-ka”, który jest dopełnieniem gamy rozmiarów jakie proponujemy. Róża ta, to wypośrodkowanie pomiędzy różą małą a średnią. Oprócz tego chcieliśmy aby ten niewielki kwiatek był szczególnie elegancki, dlatego wygląda jak zminiaturyzowana róża duża. Róża „7-ka” jest dostępna w pełnej gamie kolorystycznej jak pozostałe róże.

Marzec 2013 – po Expo Sweet 2013

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska na targach Expo Sweet 2013 i za zainteresowanie naszymi produktami z oferty już funkcjonującej oraz nowościami przygotowanymi specjalnie na te targi. Poprzez tak duże zainteresowanie oraz akceptację wprowadzanych nowych dekoracji po raz kolejny udowadniacie nam Państwo, że wytyczyliśmy właściwą drogę ku Waszemu zadowoleniu.
Kolejny rekord popularności zdobył nasz nowy kwiatek RUMIANEK przedstawiony na targach jako nowość. Był on również zaprezentowany na okładce styczniowego wydania miesięcznika „W Piekarni, W Cukierni”
Zapraszamy do odwiedzenia nas na kolejnych targach i do zapoznania się z następnymi nowościami, nad którymi już pracujemy.

Luty 2013 – Expo Sweet 2013

W dn. 19-21.02.2013 po raz kolejny zaprezentujemy nasze produkty na targach cukierniczych EXPO SWEET 2013, na których to po raz pierwszy będziemy mieli samodzielne stoisko. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia i do zapoznania się z naszą obecną ofertą, jak również z nowościami jakie przygotowaliśmy z tej właśnie okazji. Mamy nadzieję, że nowości te, tak jak po poprzednich targach będą cieszyły się dużym zainteresowaniem z Państwa strony.
Expo Sweet
Styczeń 2013 – My w mediach
Miesięcznik „W Piekarni, W cukierni” wpiekarni.pl okładka
Październik 2012 – po POLAGRA 2012

Kolejny raz dziękujemy wszystkim naszym krajowym i zagranicznym gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na naszym stoisku na targach POLAGRA 2012. Jednocześnie jesteśmy zadowoleni, że nasz wysiłek w tworzeniu niepowtarzalnych dekoracji jest przez Państwa doceniony, co skutkuje tym, że są one postrzegane jako produkty wysokiej jakości za przyzwoitą cenę.

Na tych targach mogliśmy przedstawić :
– nową formułę masy, z której wykonujemy dekoracje, która jest bardziej wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne jak również jest mniej higroskopijna,
– nowy wzór najbardziej popularnego kwiatka jakim jest róża,
– nowy kwiatek GERBER w dwunastu kolorach, który jest narazie produktem koncepcyjnym i który jeżeli znajdzie u Państwa zainteresowanie, to wejdzie do regularnej produkcji.

Mamy nadzieję, że będziemy mogli się z Wami spotkać na kolejnych targach branżowych i że będziemy mogli przedstawić Wam następną porcję nowości, nad którą już pracujemy.Wrzesień 2012 – POLAGRA 2012


Po dużym zainteresowaniu naszymi produktami na targach Sweet Expo 21012 oraz targach organizowanych przez naszych dystrybutorów, zdecydowaliśmy się na prezentację naszych produktów na największych a zarazem jednych z najstarszych targów w Polsce jakimi jest POLAGRA w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska w dn. 07-11.10.2012 na targach POLAGRA 2012 w pawilonie 5, sektor G, stoisko 114, na które to przygotowaliśmy kilka nowości.


Wrzesień 2012 – Nasze pomysły w mediach

Dzięki uprzejmności właścicieli czasopisma „W piekarni, W cukierni” jako jedna z dwóch firm w Polsce mogliśmy umieścić na okładce wrześniowego wydania naszą propozycję zastosowania kwiatów z naszej oferty, które jako nowość biją rekordy zainteresowania wśród cukierników. Fakt, że wrzesniowe wydanie tego czasopisma jest kolportowane w czasie trwania dwóch bardzo ważnych w naszej branży targów w tej części Europy: IBA – Monachium i POLAGRA – Poznań, jest dla nas tym większym wyróżnieniem.

Tutaj możesz obejrzeć – KLIKNIJ


Lipiec 2012 – Nowości, nowości, nowości …..

Już po raz kolejny proponujemy Państwu porcję nowych produktów, które włączamy do naszej stałej oferty. Po żmudnych i długotrwałych testach stworzyliśmy nowy kwiatek, który nazwaliśmy FREZJA. Charakteryzuje się tym, że posiada delikatne pręciki kwiatowe oraz dbałość o szczegóły, które nadają mu bardzo realistyczny wygląd.
Jesteśmy jako producenci krajowi jedyni, który wykonują kwiaty w takiej formie, dlatego stosowanie ich nada Waszym wyrobom niepowtarzalność i oryginalność.
FREZJE przedstawiamy Państwu w 11 kolorach, które współkomponują z pozostałymi kwiatami i innymi produktami z naszej oferty.
Kolejną nowością, nad którą również długo pracowaliśmy i która jest wynikiem Państwa potrzeb jest kolor OLIWKOWY zastosowany w dwóch rodzajach liści uniwersalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami – KLIKNIJ

Marzec 2012 – Promocja -20%

Zbiliża się okres komunijny, w którym bardzo dużą popularnością cieszą się kwiaty MARGARETKA dlatego postanowiliśmy, aby Państwa zakupy tego produktu były tańsze, obniżyć bardzo znacznie ich cenę. Promocja będzie trwała od 15.03.2012 do 15.05.2012. Cena w tym okresie zastaje obniżona o 20% na wszystkie rozmiary i kolory margaretki. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej promocji jednocześnie prosimy pamiętać, że jest ona ograniczona w czasie.

Luty 2012 – po EXPO SWEET 2012

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym gościom za liczne odwiedzenie nas na targach EXPO SWEET 2012 oraz za zainteresowanie naszymi produktami. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się z naszymi stałymi Klientami jak i nowymi, ktorych mamy nadzieję oferta nasza zachęci do współpracy z nami bądź naszymi dystrybutorami w całej Polsce. Państwa tak duże zainteresowanie naszymi wyrobami mobilizuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy w tworzeniu coraz to nowych wzorów, które co jakiś czas będą pojawiały się w naszej ofercie, a które będzie można bardzo łatwo i szybko odnaleźć na naszej stronie w zakładce NOWOŚCI.
Luty 2012 – Expo Sweet 2012

Szanowni Państwo
Informujemy, że w dn. 21-23.02.2012 na targach Sweet Expo 2012 w Warszawie, będzie można zapoznać się z naszymi produktami, które widoczne będą w witrynie przy stoisku czasopisma
„W Piekarni W Cukierni”. Również tam będziemy służyć Państwu wszelkimi informacjami o naszych dekoracjach. Serdecznie zapraszamy.
Styczeń 2012 – Coś nowego

Wprowadziliśmy dla Państwa kilkadziesiąt nowych produktów, które nie zostały ujęte w wydanym przez nas katalogu. Produkty te, tak jak pozostały asortyment w naszej ofercie cechują się wysoką jakością, jak również powiązaniem kolorystycznym i dopasowaniem wzornictwa do reszty dekoracji.
Grudzień 2011 – O nas w mediach:

Miesięcznik „W Piekarni, W cukierni” wpiekarni.pl

Wyjatkowosc, oryginalnosc, niecodziennosc to cechy, które musza spełniac produkty w dzisiejszej niezwykle wymagajacej rzeczywistosci rynkowej. Po drugiej stronie stoja produkty tradycyjne, do których konsumenci sa przyzwyczajeni, a które cenia za niezmienna jakosc i smak. Jednak, aby wyróznic sie na rynku trzeba umiec zaskoczyc i pokazac wyrób niebanalny….